Whitetime – Wasza opinia o sposobie na biały uśmiech

W ostatnich dniach w polskojęzycznej części internetu, dość głośno jest o preparacie do wybierania zębów o nazwie „Whitetime” firmy Estinity.

Do powstania zamieszania przyczynił się mi. art. „Uważaj na domowe wybielanie zębów. Idziemy tropem preparatu WhiteTime Piotra Kaszubskiego„.

 

whitetime
fot. www.whitetime.pl

W serwisie Na Temat w linkowanym wyżej artykule czytamy:

Produkt reklamowany przez Piotra Kaszubskiego WhiteTime może kupić w internecie każdy, choć powinien być on sprzedawany tylko w gabinetach dentystycznych i stosowany pod nadzorem lekarza

Na stronie whitetime.pl czytamy natomiast coś zupełnie innego:

„Produkt jest przeznaczony do bezpiecznego stosowania w warunkach domowych, tzn., że substancja czynna w żelu jest w proporcjach odpowiadającym najostrzejszym normom krajowym i europejskim. Ponadto, Whitetime uzyskał ocenę bezpieczeństwa wydaną przez Safety Assessor.”

Jednakże wyniki wyszukiwania Google na hasło „whitetime” są wysoko niepokojące, kto ma zatem rację ?

Czy Waszym zdaniem jest się czego obawiać ? Czy to tylko nagonka na firmę Piotra Kaszubskiego ?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem tego lub innego preparatu do wybielania zębów ?

Komentarze zostają do Waszej dyspozycji.

Polecane dla Ciebie

4 Comments

  1. Zapytałam się swojego dentysty co o tym myśli, złapał się za głowę i odradził stosowania w domu jakiegokolwiek wybielania zębów. Ja podziękuję.

  2. Na allegro dostępny jest środek z 36% nadtlenkiem karbomidu, a white time ma tylko 17%. Po prostu niższe stężenia nie działają. Ta cała ustawa jest tylko po to, żeby dentyści mogli zarobić aby nie można było stosować wyższych stężeń w domu.

  3. To ze cos jest na allegro to nie znaczy ze to jest dozwolone, pozatym allegro to jak zakupy na bazarze. 17% jest za duzym stezeniem, nie mowiac juz o 36% !!!!!!

  4. Nie polecam!! Zamówiłam produkt 9 lutego i nadal nie dostałam przesyłki. Pomijając fakt, że zapłaciłam 178zł i zadzwonił do mnie kurier, że muszę zapłacić 224zł. Nie zgodziłam się. Jak się później dowiedziałam takich sytuacji, w których trzeba zapłacić ponownie jest multum, a później żadnego kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko