Whitetime – Wasza opinia o sposobie na biały uśmiech

W ostatnich dniach w polskojęzycznej części internetu, dość głośno jest o preparacie do wybierania zębów o nazwie „Whitetime” firmy Estinity.

Do powstania zamieszania przyczynił się mi. art. „Uważaj na domowe wybielanie zębów. Idziemy tropem preparatu WhiteTime Piotra Kaszubskiego„.

 

whitetime
fot. www.whitetime.pl

W serwisie Na Temat w linkowanym wyżej artykule czytamy:

Produkt reklamowany przez Piotra Kaszubskiego WhiteTime może kupić w internecie każdy, choć powinien być on sprzedawany tylko w gabinetach dentystycznych i stosowany pod nadzorem lekarza

Na stronie whitetime.pl czytamy natomiast coś zupełnie innego:

„Produkt jest przeznaczony do bezpiecznego stosowania w warunkach domowych, tzn., że substancja czynna w żelu jest w proporcjach odpowiadającym najostrzejszym normom krajowym i europejskim. Ponadto, Whitetime uzyskał ocenę bezpieczeństwa wydaną przez Safety Assessor.”

Jednakże wyniki wyszukiwania Google na hasło „whitetime” są wysoko niepokojące, kto ma zatem rację ?

Czy Waszym zdaniem jest się czego obawiać ? Czy to tylko nagonka na firmę Piotra Kaszubskiego ?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Macie jakieś doświadczenia ze stosowaniem tego lub innego preparatu do wybielania zębów ?

Komentarze zostają do Waszej dyspozycji.

Polecane dla Ciebie

4 Comments

  1. Zapytałam się swojego dentysty co o tym myśli, złapał się za głowę i odradził stosowania w domu jakiegokolwiek wybielania zębów. Ja podziękuję.

  2. Na allegro dostępny jest środek z 36% nadtlenkiem karbomidu, a white time ma tylko 17%. Po prostu niższe stężenia nie działają. Ta cała ustawa jest tylko po to, żeby dentyści mogli zarobić aby nie można było stosować wyższych stężeń w domu.

  3. To ze cos jest na allegro to nie znaczy ze to jest dozwolone, pozatym allegro to jak zakupy na bazarze. 17% jest za duzym stezeniem, nie mowiac juz o 36% !!!!!!

  4. Nie polecam!! Zamówiłam produkt 9 lutego i nadal nie dostałam przesyłki. Pomijając fakt, że zapłaciłam 178zł i zadzwonił do mnie kurier, że muszę zapłacić 224zł. Nie zgodziłam się. Jak się później dowiedziałam takich sytuacji, w których trzeba zapłacić ponownie jest multum, a później żadnego kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.