Galvanic jako najlepsza alternetywa dla botoksu

To małe poręcznie i zgrabne urządzenie kosmetyczne typu Galvanic, może być Twoim największym sprzymierzeńcem w drodze do uprawnionego wyglądu zdrowej i jędrnej cery.

Galvanic nie bez powodu nazywany jest najlepszą alternatywą dla Botoksu (inne stosowanie nazwy to: BTX, botox), bez skutków ubocznych związanych z tym inwazyjnym zabiegiem kosmetycznym wykonywanym przecież przy udziale jadu kiełbasianego. Efekty jego zastosowania widać niemal natychmiast, a regularne stosowanie zabiegu Galvanic’a pozwala na utrzymywanie się zadowalającego efektu jędrnej skóry, nawet przez kilka tygodni.

Urządzenie idealnie spełnia swoje zadanie rewitalizacji i regeneracji skóry: znacząco spłyca zmarszczki, wygładza i rozświetla, wyrównuje strukturę skóry.

Dodatkowym atutem jest jego cena. Urządzenie kosztuje mniej, niż nawet jeden zabieg botoksem, a do tego jego zastosowanie jest o wiele bardziej szerokie.

Dla przykładu, jednorazowy zabieg botoksem pozbycia się tzw. „kurzych łapek” to wydatek od 600 do 700 zł, wygładzenie „lwiej zmarszczki” lub czoła ok. 600 zł, zabieg likwidujący nad potliwość – ok. 1500 zł.

Urządzenie do wykonywania zabiegu galwanizacji (czyli tzw. galvan) to koszt ok. 200 zł, a dzięki niemu wykonamy dowolną ilość zabiegów urządzeniem. Spokojnie w zaciszu swojego domu, lub salonie kosmetycznym.

Jak działa Galvanic ?

Galwanizacja to elektro-leczniczy zabieg, wykorzystujący prąd stały. Galvan wykorzystujemy do zabiegu o nazwie jonoforeza. Do zabiegu używamy elektrod. Przesuwając elektrodę po powierzchni skóry dochodzi do przemieszczenia jonów wewnątrz organizmu, co powoduje: przekrwienie skóry oraz poprawę napięcia skóry.

Polecane dla Ciebie

3 Comments

  1. Dla mnie najlepszą alternatywa dla botoksu jest krem z jadem węża [antyspam: tutaj był link, został on usunięty] krem skutecznie zmniejszył u mnie widoczność zmarszczek:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko