Jeżeli chcesz aby Twój sprzęt/usługa (wraz z prezentacją sklepu, hotelu etc.) został zrecenzowany (opisowo oraz fotograficznie) przez redaktorki i reaktorów MojaUroda.info, zgłoś się do nas używając formularza poniżej. W odpowiedzi na email otrzymasz ofertę współpracy.

Imię

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Załącz plik

Informacje dotyczące załącznika:
Akceptujemy wyłącznie pliki pdf, jpg, o maksymalnym rozmiarze 5 mb.

Zabezpieczenie przed automatami (anty spam)

Ważna informacja: Twoje dane wysyłane przez ten formularz nie zostają zapisane do bazy newslettera są one przetwarzane jedynie do celu przygotowania jednorazowej odpowiedzi na Twoją wiadomość.

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Każda osoba dodająca komentarz jest jego autorem, i tym samym ponosi pełną odpowiedzialność za przekazywaną treść. Każda osobo dodająca komentarz przyjmuje do wiadomości, że adres IP komputera z którego jest on dodawany zostanie zapisany wraz z komentarzem, i może być przekazany na żądanie prokuratury, sądu lub innej instytucji posiadającej stosowne uprawnienia.


WAŻNE UWAGI: ZAKAZ KOPIOWANIA I PRZEDRUKU: Własność intelektualna serwisu MojaUroda.info: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie, kopiowanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-c do lat 5 (art. 115.1).

Wykonanie każdego zabiegu skonsultuj z lekarzem lub kosmetologiem, informację zawarte na stronie mają charakter informacyjny. Ogólne informacje na temat zabiegów i zasad postępowania w żadnym stopniu nie zastępują fachowej porady lekarza/kosmetologa/kosmetyczki. Twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.