Kontakt

Jeżeli chcesz aby Twój sprzęt/usługa (wraz z prezentacją sklepu, hotelu etc.) został zrecenzowany (opisowo oraz fotograficznie) przez redaktorki i reaktorów MojaUroda.info, napisz do nas na adres:

Redakcja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści komentarzy zamieszczane przez użytkowników. Każda osoba dodająca komentarz jest jego autorem, i tym samym ponosi pełną odpowiedzialność za przekazywaną treść. Każda osobo dodająca komentarz przyjmuje do wiadomości, że adres IP komputera z którego jest on dodawany zostanie zapisany wraz z komentarzem, i może być przekazany na żądanie prokuratury, sądu lub innej instytucji posiadającej stosowne uprawnienia.


WAŻNE UWAGI: ZAKAZ KOPIOWANIA I PRZEDRUKU: Własność intelektualna serwisu MojaUroda.info: Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszanie praw własności poprzez kopiowanie, kopiowanie i rozpowszechnianie przedstawionych wyżej treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-c do lat 5 (art. 115.1).

Wykonanie każdego zabiegu skonsultuj z lekarzem lub kosmetologiem, informacje zawarte na stronie mają charakter informacyjny. Ogólne informacje na temat zabiegów i zasad postępowania w żadnym stopniu nie zastępują fachowej porady lekarza/kosmetologa/kosmetyczki. Twórcy serwisu nie biorą żadnej odpowiedzialności, ani pośredniej ani bezpośredniej, za sposób wykorzystania i interpretowania informacji zawartych w serwisie.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko