Kwas hialuronowy jest jednym z podstawowych elementów budujących naszą skórę. Trudno podważyć jego ogromny a zarazem jakże ważny udział w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, napięcia skóry, który zawdzięcza swoim unikatowym właściwościom.

1 cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać nawet 1l wody  i zwiększyć swoją wagę nawet 1000-krotnie.

Niestety, wraz z wiekiem jego ilość maleje. Konsekwencją jego degradacji jest osłabienie struktury skóry właściwej, utrata jędrności, powstawanie zmarszczek…

Aby temu zapobiegać, koncerny kosmetyczne prześcigają się w kreowaniu coraz to nowszych preparatów, których receptura bazuje na kwasie hialuronowym.

Stoisko firmy CLARENA podczas targów BeautyVision 2014, fot. MojaUroda.info

Clarena, lider na rynku kosmetycznym, postanowiła przyjrzeć się bliżej tej unikatowej cząsteczce i stworzyła linię produktów, która gwarantuje 100% efekty nawilżenia. O ich skuteczności stanowią 3 formy kwasu hialuronowego. Pierwszy z nich to usieciowany kwas hialuronowy, który stanowi idealny wypełniacz zmarszczek, lokuje się wzdłuż ich przebiegu po czym wsparty działaniem drugiej cząsteczki, niczym „magnez wilgoci” przyciąga wodę i „wypycha” skórę ku górze. Nawodnienie skóry od wewnątrz jest bardzo istotne, jednak niewystarczające w momencie, gdy bariera naszej skóry jest zbyt przepuszczalna. Skuteczne nawilżenie jest możliwe wyłącznie wtedy, gdy ucieczka wody jest maksymalnie ograniczona. To pozwala osiągnąć wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ze względu na swój rozmiar nie jest w stanie przecisnąć się przez pory skóry, ale przylega do niej tworząc jednolity film który ogranicza odparowywanie wody z powierzchni naskórka. Na bazie tych składników aktywnych powstała gama produktów, które uzupełniają wzajemnie swe działanie czyniąc pielęgnację wyjątkowo skuteczną, a jej efekty długotrwałymi.

Hyaluron 3D Line – EXTREMALNE NAWILŻENIE KROK PO KROKU.

Podstawą proponowanej przez nas pielęgnacji są: Hyaluron 3D Milk oraz Hyaluron 3D Tonic, które doskonale, a jednocześnie wyjątkowo delikatnie oczyszczają skórę, przygotowują ją do przyjęcia składników aktywnych. Przed makijaż warto zaaplikować Hyaluron 3D Cream, który dopełni całości pielęgnacji, sprawi że skóra będzie idealnie gładka, napięta, zmarszczki spłycone. Prawidłowa pielęgnacja to taka, która gwarantuje 24h ochronę, dlatego Clarena rekomenduje Hyaluron 3D Elixir – krem na noc o lekkiej konsystencji, który dopełnia całości, sprawia, że z rana skóra jest delikatna w dotyku, nawilżona i rozluźniona.

Ale to nie wszystko.
Logo ClarenaZachęcamy do skorzystania z ofert salonów kosmetycznych, które rekomendują zabieg Hyaluron 3D Treatment. Jest to nie tylko zabieg, ale prawdziwa kuracja, która znacząco przyczynia się do zwiększenia poziomu nawilżenia skóry. W pierwszej kolejności kosmetyczka dokładnie oczyszcza skórę przy użyciu Hyaluron 3D Milk i Hyaluron 3D Tonic Następnie droga zabiegowa się rozdziela. Istnieje możliwość wprowadzenia zawartych w serum składników aktywnych przy pomocy mezoterapii bezigłowej lub poprzez delikatne rozsmarowanie ich na powierzchni skóry z jednoczesnym otuleniem jej płaszczem z maski hialuronowej. Przez 20 minut maseczka wchłania się powodując maksymalne odżywienie, dotlenienie oraz nawilżenie skóry. Całości zabiegu dopełnia krem Hyaluron 3D Cream, który ostatecznie zabezpiecza skórę przed przeznaskórkową ucieczką wody. Skóra po zabiegu niemal natychmiastowo ulega napięciu, jest idealnie gładka, nawilżona, po prostu piękna!

Autor: Karolina Chrobot Specjalista ds. wdrożeńDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.