KONKURS: Zostań twarzą SYOSS

Marka SYOSS oferująca profesjonalnej jakości produkty do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów zaprasza swoich konsumentów do wzięcia udziału w niecodziennej promocji. Nagrodą główną jest wyjazd do Hamburga i udział w filmie promocyjnym marki.    

Ogólnopolski konkurs, w którym każda kobieta może zostać twarzą filmu promocyjnego SYOSS* potrwa do 31 sierpnia br. W tym czasie wszystkie klientki, które kupią dowolny produkt SYOSS będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy, że w specjalnej aplikacji dostępnej na profilu SYOSS Polska na facebook.com konsumentki umieszczą swoje zdjęcie z zakupionym produktem. Do wygrania są profesjonalne suszarki do włosom marki Remington, oraz jedna nagroda główna: udział w charakterze modelki w profesjonalnej sesji zdjęciowej w Hamburgu do filmu reklamowego, który zostanie wykorzystany do międzynarodowej promocji marki SYOSS.

banner_syoss_konkurs
Laureatki nagród dziennych, które zostaną nagrodzone profesjonalną suszarką do włosów Remington, będą wybierane przez jury po zakończeniu każdego tygodnia trwania konkursu. Niezależnie od wyboru laureatek nagród dziennych, przez cały czas trwania konkursu za pośrednictwem aplikacji konkursowej odbywać się będzie głosowanie na najlepsze zdjęcie konkursowe. 15 uczestniczek, których zdjęcia uzyskają największą liczbę głosów, przejdzie do ścisłego finału. Spośród finalistek jury wybierze laureatkę konkursu, która poleci do Hamburga i zostanie twarzą filmu promocyjnego SYOSS.
Konkurs w którym moża zostać twarzą filmu promocyjnego SYOSS” wspierany będzie kampanią telewizyjną, która rozpocznie się 22 lipca i potrwa do 11 sierpnia. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się w aplikacji konkursowej na profilu SYOSS Polska na facebook.com**.

* Organizatorem konkursu jest ,Albedo Marketing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu
**Regulamin konkursu dostępny jest tutaj: https://fanactivator-fb.fanactivator.com/conditions/7022

Polecane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko