MTP BeautyVision – Gabinet kosmetyczny XXI wieku

Piękna cera

Zapraszamy na III Kongres – Biznes w branży hair, beauty i SPA „Gabinet Kosmetyczny XXI wieku”. Kongres organizowany przez magazyn „Art of Beauty” w ramach targów BeautyVision.

Targi MTP BeautyVision

Tematyką tegorocznego kongresu, który odbędzie się podczas targów BeautyVision w dniach 26-27 kwietnia, będą aspekty biznesowe w branży hair, beauty i SPA.

Nie zabraknie jednak także tematów związanych z nowymi technologiami w urządzeniach i produktach, zagadnień marketingowych. Podczas kongresu przedstawimy badania profesjonalnego rynku kosmetycznego z 2014.

Naszym zamierzeniem jest prezentacja tematów, które są ważne i ciekawe z punktu widzenia rozwoju salonów. Pomagają budować przewagę konkurencyjną. Kongres będzie forum do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

MTP BeautyVision
fot. MTP Poznań

Dla kogo przeznaczony jest kongres ?

Kongres adresowany jest do pracowników i właścicieli salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich i SPA. Obejmuje wykłady niezależnych ekspertów oraz wykłady Firm Partnerskich. Wystawę tematyczną związaną z Kongresem, prezentacje urządzeń i marek kosmetycznych, a także interesujące pokazy i promocje handlowe firm partnerskich.

Nasza redakcja będzie obecna na kongresie „Gabinet Kosmetyczny XXI wieku”, a na naszej stronie opublikujemy obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Z przyjemnością informujemy, że patronat medialny nad wydarzeniem objął portal MojaUroda.info.

logo MojaUroda.info

W imieniu organizatora – wydawcy magazynu „Art of Beauty”, oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy do Poznania.

Potrzebne linki:

Polecane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko