Zapraszamy na III Kongres – Biznes w branży hair, beauty i SPA „Gabinet Kosmetyczny XXI wieku” organizowany przez magazyn „Art of Beauty”.

Tematyką tegorocznego kongresu, który odbędzie się podczas targów BeautyVision (MTP Poznań) w dniach 26-27 kwietnia, będą aspekty biznesowe w branży hair, beauty i SPA. Nie zabraknie jednak także tematów związanych z nowymi technologiami w urządzeniach i produktach, zagadnień marketingowych. Podczas kongresu przedstawimy badania profesjonalnego rynku kosmetycznego z 2014. Naszym zamierzeniem jest prezentacja tematów, które są ważne i ciekawe z punktu widzenia rozwoju salonów i pomagają budować przewagę konkurencyjną.Kongres będzie forum do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów biznesowych.

Kongres adresowany jest do pracowników i właścicieli salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich i SPA. Obejmuje wykłady niezależnych ekspertów oraz wykłady Firm Partnerskich, wystawę tematyczną związaną z Kongresem, prezentacje urządzeń i marek kosmetycznych, a także interesujące pokazy i promocje handlowe firm partnerskich.

Nasza redakcja będzie obecna na kongresie „Gabinet Kosmetyczny XXI wieku”, a na naszej stronie opublikujemy obszerną fotorelację z tego wydarzenia.

Z przyjemnością informujemy, że patronat medialny nad wydarzeniem objął portal MojaUroda.info.

logo MojaUroda.info

W imieniu organizatora – wydawcy magazynu „Art of Beauty”, oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy do Poznania.

Szczegóły wydarzenia w naszym kalendarzu.
Szczegóły wydarzenia na stronie organizatora.
Szczegóły na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.