DDD

Już w najbliższy poniedziałek dzięki odbywającej się po raz kolejny akcji pt. Dzień Darmowej Dostawy (DDD) będziemy mieli okazję aby dokonać zakupów w ponad 2500 polskich esklepów całkowicie bez kosztów dostawy. To idealny czas aby zakupić produkty takie jak kosmetyki czy urządzenia kosmetyczne jeszcze lepszych taniej. Tak także idealny czas na zakup mikołajkowych prezentów.

Zatem szczególnie polecamy Wam sklepy z kategorii „Uroda i zdrowie”, których listwę znajdziecie na tej stronie.
My w redakcji skorzystamy z całą pewnością.

Co o akcji mówią sami organizatorzy ?

Głównym celem akcji Dzień Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci (jako alternatywy dla odwiedzania tradycyjnych sklepów). Darmowa dostawa dobrze przemawia do osób, które do tej pory nie zamawiały w sieci, ale również dodatkowo zachęca dotychczasowych e-klientów do ponownych zakupów.

W czasie Dnia Darmowej Dostawy 2013 (2 grudnia) sklepy uczestniczące w akcji oferują wszystkim swoim klientom darmową dostawę zamówień, niezależnie od ich wartości, sposobu płatności i metody dostawy. Organizator akcji, serwis eKomercyjnie.pl, dokonuje szczegółowej weryfikacji zgłaszających się firm.

Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych.

 źródło: http://www.dziendarmowejdostawy.pl/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.