Nivea Men Sensitive – łagodzący balsam po goleniu – recenzja

Balsam po goleniu Nivea Men Sensitive

Na początek temat golenia. Dla mężczyzny, który goli się niemal codziennie, że przez całe swoje życie to sprawa bardzo ważna, wręcz kluczowa.

Moja skóra ma skłonności alergiczne, i nawet gdy stosuje najlepszy w mojej opinii żel go goleniu, bezpośrednio po goleniu skóra wymaga dodatkowej pielęgnacji oraz ukojenia. Właśnie wtedy najlepiej sprawdza się u mnie balsam po goleniu Nivea Men Sensitive.

Najważniejsze efekty działania balsamu po goleniu

Zdecydowanie łagodzi efekt pieczenia i nawilża skórę oraz redukuje ew. podrażnienia i zaczerwienia – użycie przynosi przyjemną, natychmiastową ulgę.

Balsam fajnie i szybko się wchłania nie powodując efektu przetłuszczania skóry. Zaletą tego kosmetyku jest fakt, że wystarczy zaaplikować bardzo niewielką jego ilość aby uzyskać pożądany efekt. Konsystencja balsamu jest bardzo rzadka co nieco utrudnia aplikację.

Zapach może nie odpowiada mi w 100%, ale nie dla zapachu stosuję ten kosmetyk. Ważne jest abym mógł szybko cieszyć się skórą bez podrażnień – dzięki Nivea Men Sensitive, jest to możliwe.

Barger shop - golenie brodu
Barber Shop

Jednak aby nie było tak kolorowo Nivea Men Sensitive nie pozbawiony wad… A w ocenie wielu osób wadą tą jest… masywna szklana butelka. O ile wpisuje się to w tren ekologicznych trendów, to z drugiej strony łatwo wyobrazić sobie co stanie się gdy butelka z balsamem spadnie np. do zlewu z półki pod lustrem.

Ocenię pozostawiamy Wam – by szklanego opakowania nie ujmujemy w kategoriach wady produktu – zdecydowanie zależy na na redukcji plastykowych opakowań.

Ocena końcowa: 4/5.

Polecane dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko