Światłoterapia jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia, urody oraz samopoczucia

Dostajemy od Was wiele pytań odnośnie typy czym jest światłoterapia (a konkretnie aktynoterapia – czyli zabiegów światłem sztucznym), szczególnie teraz kiedy za naszymi oknami jesień przedstawia się pełnią barw i kolorów. Okres... Read more »
Trądzik różowaty

Trądzik różowaty – 5 sprawdzonych sposobów jak z nim walczyć.

Trądzik różowaty (lac. rosacea) – jego pierwszym objawem bywa skłonność do nagłego czerwienienia się (np. wskutek zmian temperatury otoczenia, emocji) oraz rozszerzone naczynka, głównie na policzkach i nosie. Później pojawiają się grudki i krostki,... Read more »
soczewki

Kolorowe soczewki kontaktowe – hit tego lata!

W tym roku latem stawiamy na kolory. Im bardziej jaskrawe, fluorescencyjne, tym lepiej. Do tego królują zwiewne, lekkie materiały. Kolejny hit stanowią kolorowe soczewki kontaktowe, które można dobierać do letnich kreacji. Każdego... Read more »

5 października 2013 roku ruszył 16. Marsz Różowej Wstążki

5 października 2013 roku o godz. 12:00 spod Hotelu Bristol w Warszawie ruszył 16. Marsz Różowej Wstążki. Na mecie, w Parku Fontann, istniała możliwość wykonania badania USG piersi. Jedną z głównych przyczyn... Read more »

10 kroków do idealnej cery bez trądziku

Masz problem z trądzikiem ? Wiele osób także go ma, problem popularnie zwany „pryszczem” nie jest to problem wyłącznie wieku młodzieńczego, bardzo często pojawia się w wieku 30-40 w skutek przyjmowania np.... Read more »
Seria przeciwwskazania

Derma roller – przeciwwskazania (seria poradników)

Tym razem 3 już część mini serii poradników pt. przeciwwskazania. W tym odcinku pod lupę bierzemy skuteczny i ciekawy zabieg wykonywane derma rollerem. Jakie są przeciwwskazania do stosowania mikro nakłuć za pomocą... Read more »

Whitetime – Wasza opinia o sposobie na biały uśmiech

W ostatnich dniach w polskojęzycznej części internetu, dość głośno jest o preparacie do wybierania zębów o nazwie „Whitetime” firmy Estinity. Do powstania zamieszania przyczynił się mi. art. „Uważaj na domowe wybielanie zębów.... Read more »
Seria przeciwwskazania

Darsonval przeciwwskazania (seria poradników)

Kolejny krótki wpis z serii mini poradników pt. „Przeciwwskazania„, tym razem darsonval i przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu. Przeciwwskazania do używania darsonval / derma wand wszelkie nowotwory a także stany po ich... Read more »
Seria przeciwwskazania

Przeciwwskazania: peeling kawitacyjny / skin scrubber (seria poradników)

Tym właśnie krótkim wpisem rozpoczynamy nową serię mini poradników pt. „Przeciwwskazania”. Opiszemy tutaj wszystkie zabiegi kosmetyczne, oraz przeciwwskazania do ich wykonywania oraz stosowania. Na początek peeling kawitacyjny. Kawitacja może być wykonywana w... Read more »

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko