Peeling kawitacyjny 5w1 Herz Medical Instruments

Peeling kawitacyjny 5w1 Herz Medical Instruments – najlepszy skin scrubber na rynku ?

Czy to najlepszy skin scrubber dostępny na rynku ? Sprawdzamy to ! Bezprzewodowy Skin scrubber 5w1 marki Herz Medical Instruments to jednej z najlepiej sprzedających się peelingów kawitacyjnych na Allegro (zobacz ofertę... Read more »

Światłoterapia jest doskonałym sposobem na poprawę zdrowia, urody oraz samopoczucia

Dostajemy od Was wiele pytań odnośnie typy czym jest światłoterapia (a konkretnie aktynoterapia – czyli zabiegów światłem sztucznym), szczególnie teraz kiedy za naszymi oknami jesień przedstawia się pełnią barw i kolorów. Okres... Read more »
Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny – poznaj 6 zalet zabiegu skin scrubberem

Peeling kawitacyjny ma wiele zalet, jednak aż 6 z nich odgrywa kluczową rolę.Poznaj zatem 6 głównych powodów dla których warto skorzystać z peeling kawitacyjnego: Kawitacja usuwa zanieczyszczenia skóry. Bezboleśnie i dokładnie czyści... Read more »
Darsonval (pelota tzw. grzybek)

Jaki Darsonval wybrać 10w czy 30w ?

Często zadajecie nam podobne pytania o darsonval 10w czy 30w: Jakiej firmy darsonval warto wybrać ? Jaki darosnval jest najlepszy ? Jaki jest najlepszy darsonval do zastosowań domowych Czy mam kupić darsonval... Read more »
Darsonval z pelotą grzybek - najbardziej uniwersalna pelota

Darsonval – Jak używać, jak stosować i wykonywać zabieg w domu

Darsonval – co to takiego ? Urządzenie typu Darsonval, nazywane czasami Derma Wand to rewolucyjny sprzęt kosmetyczny, przeznaczony o oczyszczania cenry, zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego zastosowania. Z powiedzeniem jest on... Read more »
Rozstępy - można z nimi walczyć!

Jak zwalczać rozstępy?

Pożegnaj się z nieestetycznymi rozstępami... Read more »
zdrowa cera

Odkurzacz do wągrów – jak używać

Odkurzacz do wągrów (bardziej znany także pod angielską nazwą „multifunctional cleaning instrument„) to niewielkie urządzenie kosmetyczne skutecznie oczyszczające pory z wągrów oraz zaskórników, czyli drobinek wydzieliny łojowej. Urządzenie to, od dłuższego czasu... Read more »
Czerwona pomadka

5 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, które pozwalają szybko poprawić wygląd skóry

Nie wymagają stosowania diety, nie każą czekać miesiącami na pierwsze efekty. Zabiegi kosmetyczne cieszą się popularnością wśród tych, którym zależy na tym, by szybko i skutecznie poprawić formę swej skóry. Jakie zabiegi... Read more »
Darsonval z pelotą grzybek - najbardziej uniwersalna pelota

Darsonval – zastosowanie – trądzik i ujędrnienie skóry (wideo poradnik)

Vlogerka i blogerka znana jako nissiax83 (kliknij aby przejść na blog autorki – polecamy dodać bloga do ulubionych zakładek!) opublikowała w serwisie YouTube (koniecznie subskrybujcie jej kanał YouTube, szczególnie jeśli tak jak my interesujecie... Read more »

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko