Olejowanie włosów poprawia ich kondycję

Jak prawidłowo wykonać olejowanie włosów

Olejki znane są od wieków. Wykorzystują je do codziennej pielęgnacji włosów Hinduski i Arabki. Bez wydawania dużych pieniędzy można poprawić w znaczący sposób kondycję włosów poprzez ich olejowanie. Na czym polega olejowanie... Read more »
Olejowanie włosów poprawia ich kondycję

Kosmetyki utrwalające fryzurę

Godzinę układałaś fryzurę, wyszłaś na powietrze i włosy wyglądają jakby je piorun strzelił? Chyba każda kobieta zna ten problem! Niekorzystne warunki atmosferyczne potrafią zrobić nam niezły bałagan na głowie. Fryzura wymaga odpowiedniego... Read more »
Piękne włosy

Jak dodać energii osłabionym włosom ?

Coraz więcej kobiet boryka się z osłabionymi, pozbawionymi życia włosami. Winą za pojawienie się tego problemu możemy obarczać zarówno szkodliwe czynniki zewnętrzne, jak i codzienną stylizację czy niewłaściwą pielęgnację. Niezależnie od przyczyny,... Read more »
Mycie włosów

Jak wybrać szampon do walki z łupieżem ?

Łupież – już sama nazwa schorzenia brzmi nieciekawie. Wolimy o nim nie myśleć, a białe płatki kojarzyć tylko z padającym śniegiem. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zauważymy u siebie objawy łupieżu?... Read more »
Piękne włosy

Jak dodać włosom objętości

Nie wszystkie lubimy idealnie gładkie i proste włosy. Wiele z nas ceni sobie lekkie fryzury pełne powietrza, dzięki którym nawet cienkie włosy wyglądają tak, jakby było ich trzy razy więcej. Oto kilka... Read more »

KONKURS: Zostań twarzą SYOSS

Marka SYOSS oferująca profesjonalnej jakości produkty do pielęgnacji, stylizacji oraz koloryzacji włosów zaprasza swoich konsumentów do wzięcia udziału w niecodziennej promocji. Nagrodą główną jest wyjazd do Hamburga i udział w filmie promocyjnym... Read more »

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie. więcej informacji

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij okienko