Golenie i depilacja nóg

Domowe metody depilacji – którą najlepiej wybrać ?

Usuwanie niechcianych włosków to zadanie, za którym większość z nas nie przepada. Są różne domowe metody depilacji. Depilacja wymaga więcej czasu i uwagi niż golenie ich za pomocą maszynki, jednak daje znacznie... Read more »
Aplikacja kwasu na cerę

5 sposobów na zminimalizowanie ryzyka pojawienia się przebarwień (w tym peeling kwasowy)

Przebarwienia szpecą. Postarzają i sprawiają, że skóra wygląda po prostu na zaniedbaną. Ich usuwanie jest długotrwałe i nie zawsze przynosi efekty. Dlatego lepiej im zapobiegać, niż je leczyć. Sprawdź, jak możesz uniknąć przebarwień... Read more »
Rozstępy - można z nimi walczyć!

Jak zwalczać rozstępy?

Pożegnaj się z nieestetycznymi rozstępami... Read more »
Peeling migdałowy na twarz

Jak walczyć z trądzikiem

Trądzik należy do  najczęstszych chorób skóry twarzy, która dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Przez wiele lat kojarzył się przede wszystkim z dojrzewaniem oraz towarzyszącą mu burzą hormonalną. Okazuje się jednak, że według... Read more »
Wizyta u makijażystki

Międzynarodowy Dzień Urody w Hotelu SPA nad morzem

Zapach jaśminu, przygaszone światło, nastrojowa muzyka wydawałoby się, że to wstęp do romantycznej kolacji, jednak nie. Coraz częściej jest to klimat towarzyszący klientom w najlepszych Instytutach SPA & Wellness. To idealne warunki,... Read more »
Kąpiel w mleku

Pielęgnacja skóry mlekiem – fantastyczne efekty

Mleko już w starożytności uznawane było za doskonały specyfik do pielęgnacji skóry. Wszyscy pamiętamy słynne, mleczne kąpiele Kleopatry, które miały być sposobem na jej zniewalającą urodę. Dziś mleko traktujemy wyłącznie jako składnik... Read more »
Make up

Makijaż permanentny – poznaj jego zalety i wady

Właściwie każda kobieta, nawet niezainteresowana tematem, słyszała co nieco o makijażu permanentnym. Oferty tego rodzaju zabiegu, są obecne w wielu salonach kosmetycznych, a informacje i reklamy są wszechobecne w mediach. Ta rozreklamowana... Read more »
Make up

Trądzik różowaty – 5 sprawdzonych sposobów jak z nim walczyć.

Trądzik różowaty (lac. rosacea) – jego pierwszym objawem bywa skłonność do nagłego czerwienienia się (np. wskutek zmian temperatury otoczenia, emocji) oraz rozszerzone naczynka, głównie na policzkach i nosie. Później pojawiają się grudki i krostki,... Read more »

Jak szybko poradzić sobie z zaczerwienioną skórą ?

W okresie jesienno-zimowym musimy zmagać się z warunkami pogodowymi, które nie są komfortowe dla naszej skóry. Nawet jeśli cera nie jest naczynkowa bądź płytko unaczyniona, na niską temperaturę i wiatr i tak... Read more »