Pomysł na prezent gwiazdkowy dla mężczyzny

Oto kilka pomysłów na prezenty gwiazdkowe dla mężczyzny: Niezależnie od tego, jaki prezent wybierzesz, ważne, aby był on spersonalizowany i dopasowany do preferencji obdarowywanego mężczyzny. Read more »
Skóra podczas zimnych dni

Jak chronić skórę przed utratą wilgoci w okresie zimowym ?

Zimą skóra naszej twarzy jest wyjątkowo narażona na nadmierną utratę wilgoci. Mrozy i silne wiatry z jednej strony, z drugiej – przegrzane wnętrza oraz suche powietrze. W takich warunkach utrzymanie skóry w... Read more »

Idealny krem na zimę: Jak dbać o dłonie zimą?

Okres zimowy charakteryzuje się spadkiem temperatur, który to niekorzystnie wpływa na skórę naszych dłoni. Właśnie w tym czasie należy zwrócić szczególną uwagę na ich pielęgnację i odpowiednie zabezpieczanie przed zimnem. Zazwyczaj pomijane... Read more »

CARMEX Pomadka do pielęgnacji ust (nie tylko) podczas zimy

Pomadka do ust – czyli mój absolutny must have Zdecydowanie rzecz niezbędna i podstawowa, taka zwykła klasyczna pomadka (sztyft do ust) tej marki. Szczególnie zimą muszę mieć ją zawsze przy sobie. Coś... Read more »
Golenie zarostu

Żel do golenia zapewniający ochronę – poznaj kosmetyki AA Men Sensitive

Nie znoszę golenia, nie lubię! Naprawdę szczerze mnie to wkurza. Co jednak zrobić skoro trzeba to robić by nie zacząć wglądać jak Mojżesz w filmowych ekranizacjach ;). Po latach eksperymentów to właśnie... Read more »
Balsam po goleniu Nivea Men Sensitive

Nivea Men Sensitive – łagodzący balsam po goleniu – recenzja

Na początek temat golenia. Dla mężczyzny, który goli się niemal codziennie, że przez całe swoje życie to sprawa bardzo ważna, wręcz kluczowa. Moja skóra ma skłonności alergiczne, i nawet gdy stosuje najlepszy... Read more »
Mycie włosów

Jak wybrać szampon do walki z łupieżem ?

Łupież – już sama nazwa schorzenia brzmi nieciekawie. Wolimy o nim nie myśleć, a białe płatki kojarzyć tylko z padającym śniegiem. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy zauważymy u siebie objawy łupieżu?... Read more »

10 kroków do idealnej cery bez trądziku

Masz problem z trądzikiem ? Wiele osób także go ma, problem popularnie zwany „pryszczem” nie jest to problem wyłącznie wieku młodzieńczego, bardzo często pojawia się w wieku 30-40 w skutek przyjmowania np.... Read more »

SPA dla mężczyzny? Dlaczego nie!

Dziś 30 września, a więc drogie Panie wiecie jakie jest to święto ? Jeśli nie, już wyjaśniamy – to „dzień chłopaka”, obchodzony na całym świecie właśnie 30 września. Co prawda 10 marca... Read more »